Opinie o Nas
Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Blender ręczny Amica BL 6014
 • Blender ręczny Amica BL 6014
 • Blender ręczny Amica BL 6014
 • Blender ręczny Amica BL 6014

Blender ręczny Amica BL 6014

AMIC-ABL-01-20 | 5906006902469
199
00
Najbliższa wysyłka już za
Blender ręczny Amica BL 6014

Blender ręczny Amica BL 6014

199
00

Odbiór osobisty za 0 zł

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Twisto
0,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Duża
blender ręczny
800 W
sieciowe
tak
regulacja płynna
srebrny
24 miesiące (gwarancja producenta)
PEŁNA SPECYFIKACJA

Amica BL 6014 blender ręczny

Zależnie od twardości, różne warzywa i owoce wymagają różnej mocy, by blendowanie przyniosło idealne efekty.

Stąd blendery Amica posiadają płynną regulację prędkości! Dzięki niej łatwo i szybko zmienisz moc na optymalną! I unikniesz rozchlapywania. Płynnie i delikatnie regulujesz wszystko za pomocą funkcyjnego pokrętła. Prędkość dopasowana do potrzeb!

Różne produkty wymagają różnej mocy blendera – czujesz to podczas pracy urządzenia. A teraz możesz od razu delikatnie i płynnie regulować prędkość tak, by mieszać, szatkować i kruszyć efektywnie! Naciskasz przycisk łagodniej bądź mocniej, a blender dostosowuje swoją moc do Twoich aktualnych wymagań. Dzięki temu możesz faktycznie korzystać z całej rozpiętość prędkości rządzenia, a nie tylko z kilku określonych poziomów.

Szybkość działania Twojego blendera zależy od mocy jego silnika. Im większą moc wybierzesz, tym krótszy będzie czas przygotowania koktajlu, a jego konsystencja gładsza. Blenduj, rozdrabniaj i krusz mrożone owoce czy lód jeszcze szybciej i dokładniej. Pełna moc dla pełnej satysfakcji! I oszczędności czasu!

Dobry blender służy jak najdłużej. Dlatego w blenderach Amica dbamy o każdy szczegół. By zapewnić maksymalnie długą żywotność urządzenia, jego ostrza zostały wykonane ze stali szlachetnej. Są o wiele wytrzymalsze, odporne na rdzę, nie niszczą się i nie tępią. Nie musisz ich wymieniać, czyli oszczędzasz.

Dużo naczyń to bałagan. I potrzeba znalezienia miejsca na ich przechowywanie. Dlatego litrowy pojemnik z pokrywką to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią ergonomię w kuchni. Służy do blendowania, a zarazem doskonale sprawdza się jako naczynie do przechowywania produktów. Dzięki pokrywce zapachy nie rozprzestrzeniają się po lodówce. Mniej zmywania, więcej użyteczności!

W kuchni często liczy się szybkość i precyzja. A zapewnia je rozdrabniacz! Dwa wykonane ze stali szlachetnej ostrza w kilka chwil poszatkują orzechy, warzywa i owoce czy przyprawy. A po skończonej pracy możesz je w prosty sposób wyjąć, by mieć jeszcze łatwiejszy dostęp do pokrojonych produktów! Oszczędzaj swój czas!

Lubisz słodkości i wypieki? Więc pewnie wiesz, że ręczne uzyskanie idealnie puszystej piany z białek wcale nie jest takie proste… Dlatego do blendera Amica dołączona jest specjalna Końcówka do ubijania piany . Od teraz każdy krem do tortu będzie wyjątkowo aksamitny, a ubita piana delikatna i sprężysta. Ubijaj szybko, wygodnie i przede wszystkim zawsze skutecznie!

 • Moc: 800 W
 • Pojemność kubka: 0,8 l
 • Pojemność rozdrabniacza: 500 ml
 • Długość przewodu zasilającego: 1,25 m
 • Płynna regulacja prędkości
 • Ostrza ze stali nierdzewnej
 • Rozdrabniacz
 • Przycisk SmoothControl
 • Pojemnik z pokrywką
 • Końcówka do ubijania piany
2 lata gwarancji producenta dla konsumentów
Rękojmia i gwarancja nie obejmuje przedsiębiorców - sprzęt do zastosowań domowych

Specyfikacja

blender ręczny
800 W
sieciowe
tak
regulacja płynna
srebrny
24 miesiące (gwarancja producenta)
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.